O blogu

Blog Maluję prowadzony jest przez sklep internetowy maluje.pl a poświęcony jest przybliżeniu tajników malarstwa, dostarczeniu informacji o używanych materiałach, technikach i narzędziach.Prezentujemy w nim dostępne na rynku produkty i sposoby ich wykorzystania. Zauważyliśmy, że brakuje wyczerpujących informacji na ten temat a eksperymentowanie na drogich farbach czy mediach może być kosztowne.

Oprócz tajników malarstwa staramy się publikować informacje o wydarzeniach artystycznych i kulturalnych związanych ze sztukami plastycznymi. Zapraszamy na istotne naszym subiektywnym zdaniem wystawy, informujemy o warsztatach i plenerach. Nasze łamy otwarte są dla osób i insytucji prowadzących działalność kulturalną. Zachęcamy do przesyłania publikacji i współpracy.

7 Responses to O blogu

 1. Michal pisze:

  Uważam , że malarstwo to sztuka, którą można ćwiczyć latami . Są różne rodzaje sztuki np : wyklejanie plasteliną , malowanie farbami czy może tworzenie rzeźby z odpadków . Bardzo chciałbym umieć malować jak dawni malarze. Leonardo Da Vinci albo słynny polski malarz Jan Matejko, którzy swoimi dziełami zapisali się w historii na wieki.

 2. hofbauer pisze:

  Moim zdaniem trzeba teraz eksperymentowc nowymi farbami i technikami, aby zaskoczyc widza-konesera sztuki. Sama maluje farbami wodnymi i tuszami, ale zawsze medium olej jest w przygotowaniu. Moja strona: http://www.hofbauer.netgaleria.eu

  Joanna

 3. Od niedawna maluję. Zdecydowałam się zacząć od farb akrylowych. Czy jest jakiś sprawdzony sposób, żeby tak szybko nie wysychały?

 4. Super, bardzo dziękuję!

 5. Kasia pisze:

  Bardzo dziękuję za wspaniałą stronę. Znalazłam mnóstwo potrzebnych mi informacji jak choćby szczegółowy opis farb olejnych rozpuszczalnych wodą. I wzorniki kolorów – super. Jesteście bardzo potrzebni !! Dziękuję :)

  • eastmb pisze:

   Bardzo miło to słyszeć. Chętnie przyjmujemy wszelkie sugestie i propozycje tematów które warto by było poruszyć i rozwinąć. Jesli będzie potrzebna jakaś porada, proszę pisac :)

   Pozdrawiamy!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: