Notatniki Leuchtturm – opinie

Szlufki penloop do notesów LeuchtturmZawsze jest nam miło, gdy docierają do nas  spontanicznie pozytywne opinie o oferowanych przez nas towarach. Wiele na forach internetowych napisano o notatnikach firmy Leuchtturm, której jesteśmy przedstawicielem w Polsce. Miłośnicy pisania piórem wiecznym wyrażali się pochlebnie o walorach notesów tej firmy. Także wielu klientów, używających do tej pory konkurencyjnych produktów wyrażało się pochlebnie o niemieckich notesach.

Tym razem na rozszerzoną opinię zdecydował się autor ciekawego bloga „rzutem na tacę” . Napisał on między innymi :

Jestem pod wrażeniem tego, jak dobrze pisze się w Agendzie. Papier, choć równie cienki jak w Moleskine Pocket (i o podobnej fakturze), zdaje się jednak znacznie lepiej dogadywać z moimi długopisami żelowymi (nie rozmazują się). Kiedy przyciśnie się kartkę do pozostałych, tekst napisany wcześniej lekko prześwituje (nie przebija się na drugą stronę), ale to normalne nawet w moim szkicowniku o bardzo solidnym, grubym papierze. Co więcej, mile zaskoczyła mnie reakcja Leuchtturm1917 Agenda na wodę: kiedy nieopatrznie otworzyłem zaśnieżoną rękawiczką, tylko jedna kartka (ta, w którą dosłownie wtarłem śnieg kciukiem) minimalnie się pomarszczyła – prawie tego nie widać. Notatki, jak i cała reszta książeczki, pozostały nietknięte.

Przy tej okazji zachęcamy do zapoznania się z nowościami, jakie Leuchtturm przygotował dla swoich klientów. Rozszerzono gamę kolorystyczną i obecnie notesy można kupić w kilku wiosennych, pastelowych kolorach, pojawiły się też nowe, pastelowe penloopy.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: