Werniksy malarskie

Artystyczny werniks malarski

Artystyczny werniks malarski

ARTYSTYCZNY WERNIKS MALARSKI

BŁYSZCZĄCY/SATYNOWY/MATOWY

Werniks końcowy, dostępny w trzech wersjach wykończenia.  Zapewnia maksymalną, długotrwałą ochronę prac wykonanych z użyciem farb olejnych, alkidowych i akrylowych.   Chroni przed zanieczyszczeniami, substancjami tłustymi, etc.  Daje efekt transparentnego wykończenia pracy, zapewniając jednocześnie, że z czasem praca nie utraci swojego koloru.  Szeroka gama wykończeń pozwala na uzyskanie zamierzonego efektu: błyszczącego, satynowego i matowego. Jest łatwo usuwalny przy pomocy benzyny.  Forma aerozolu pozwala na szybkie i wygodne  użycie.

 

werniks damarowy

werniks damarowy

WERNIKS DAMAROWY

MOCNO BŁYSZCZĄCY

Tradycyjny werniks do szerokiego zastosowania – zabezpieczania prac olejnych oraz wykonanych przy użyciu farb alkidowych i akrylowych.  Zapewnia maksymalną ochronę prac malarskich, działa na podobnej zasadzie co tradycyjne werniksy w buteleczkach. Żywica damarowa to naturalna żywica, która z czasem wykazuje tendencję do przyjmowania ciemniejszego koloru. Naturalna żywica damarowa daje efekt wykończenia o wysokim połysku.

Użycie werniksu damarowego pozwala artyście na usunięcie substancji zabezpieczającej po pewnym czasie, jeśli wymagają tego względy konserwatorskie, lub istnieje konieczność ponownego pokrycia pracy werniksem. Usuwalny przy pomocy benzyny. Forma aerozolu jest szybka i wygodna w użyciu.

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: