Farby rozcieńczane wodą

ARTISAN WATER MIXABLE OIL COLOURS

Artisan - farby rozcieńczane wodą

Artisan - farby rozcieńczane wodą

Różne postacie farb olejnych używane są od XV wieku. Swą popularność zawdzięczają niezwykłej wszechstronności, która zapewnia artyście doskonałe rezultaty przy użyciu tradycyjnych technik takich jak łączenie kolorów, laserunek czy impast. Firma Winsor & Newton rozpoczęła produkcję farb olejnych w 1832r. Dzięki doskonałej jakości swych produktów szybko uzyskała i konsekwentnie utrzymuje świetną reputację.

Dziś firma Winsor & Newton oferuje artystyczne farby olejne do mieszania w wodzie, autentyczne farby olejne, które można rozrzedzać wodą, jak również zmywać przy użyciu wody i mydła. Pozwala to artyście zrezygnować z użycia niebezpiecznych rozpuszczalników takich jak terpentyna czy benzyna lakowa.

Farby te powstały na bazie przetworzonego oleju lnianego i szafranowego. Zostały specjalnie opracowane, aby nie różnić się niczym od tradycyjnych farb olejnych. Ich głębia koloru, maślana konsystencja, odporność na światło, możliwość operowania kolorami transparentnymi i kryjącymi. A właściwości malarskie i szybkość schnięcia umożliwia artyście zastosowanie tych farb do wszystkich technik malarstwa olejnego.

Unikalna linia mediów do farb olejnych Artisan również została stworzona do różnorodnych zastosowań, aby zapewnić artyście wszystko, co niezbędne do pracy farbami olejnymi Artisan bez potrzeby używania terpentyny lub benzyny lakowej.

Zagruntowane płótna i pokryte płótnem deski stanowią popularne podobrazia dla farb olejnych. Są bardzo trwałe i mogą być wykorzystywane do różnorodnych technik malarskich. Można również używać odpowiedniego dla farb olejnych zagruntowanego papieru. Do nakładania grubszych warstw farby i techniki impasto najczęściej używa się pędzli ze szczeci, jednak do technik łączenia farb i laserunku zalecane są miękkie pędzle z włosia. Po użyciu pędzle i inne przybory należy umyć wodą z mydłem.

Unikalna formuła i technologia produkcji, jak również skrupulatna kontrola jakości gwarantują absolutną doskonałość farbom olejnym firmy Winsor & Newton.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: