Farby akrylowe finity

FINITY ARTISTS’ ACRYLIC COLOURS

Farby akrylowe Finity

Farby akrylowe Finity

Farby Finity Artists’ Acrylics to farby akrylowe stworzone po przeprowadzeniu szeroko zakrojonych badań w środowisku artystycznym. Paleta 75 kolorów oferuje najszersze spektrum kolorystyczne, maksymalną trwałość, optymalną świetlistość i intensywność koloru, jak również niezrównane właściwości kryjące i siłę barwienia. Większość kolorów zawiera jedynie pojedynczy pigment, dzięki czemu uzyskiwane odcienie są czystsze i bardziej świetlejsze.

Produktom linii nadano lubianą przez artystów miękką, maślaną konsystencję, pozwalającą jednocześnie doskonale oddawać pracę pędzla. Farbami tymi można pracować na palecie nieco dłużej niż innymi farbami akrylowymi. Po wyschnięciu dają one jednolitą nie klejącą się, jedwabistą powierzchnią. Schnąc tylko w minimalnym stopniu zmieniają odcień. Wszechstronność tej linii farb można dodatkowo rozszerzyć przez zastosowanie mediów i żeli teksturalnych firmy Winsor&Newton. Wszystkie kolory z palety zostały pod względem trwałości zakwalifikowane do użytku profesjonalnego.

Można używać szeregu rozmaitych podłoży, w tym płótna, papieru, drewna, odtłuszczonej skóry, w zasadzie wszystko, co nie jest zbyt tłuste lub zbyt gładkie. Powierzchnię można pokrywać farba bezpośrednio bądź po zagruntowaniu jednym z szeregu produktów.

Winsor&Newton Gesso Primers. Powierzchnie przygotowane specjalnie do farb olejnych nie powinny być stosowane do farb akrylowych.

Jak wszystkie akryle, farby te sa rozpuszczalne w wodzie a po wyschnięciu stają się wodoodporne. Wszystkie naczynia należy dokładnie zmyć wodą po użyciu zanim farba zdąży wyschnąć.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: